Aydın Tesisat

Tıkanıklık Açma

Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespiti, Eskişehir Aydın Tesisat’ın tesisat ustaları tarafından kırıp dökmeden gerçekleşmektedir. Suyunuzu vanadan kapattığınız halde sayacınız atmaya devam ediyorsa,  su faturanız normalden yüksek gelmeye başlamışsa, alt katınızda damlama, kabarma, sararma gibi sorunlar yaşanıyorsa, evinizde kanalizasyon böceği olarak bilinen böceklerden oluşmaya başladıysa bu durumda tesisatınızda bir kaçak olduğuna kesin gözüyle bakabiliriz.

Tesisat sızıntılarının tespiti ise çok detaylı ve özel cihaz gerektiren bir iştir. Gerekli donanımı olmayan kişiler tarafından tespit edilmek istendiğinde duvarlar, tabanların kırılma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Aydın Tesisat, Eskişehir su kaçağı tespiti firması olarak tamamen su kaçak tespiti için özel üretilen ve tesisat sektörünün en iyi markalarından biri olan Rothenberger dinleme cihazı ve termal kameralar  ile su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan tespit edebilmektedir.

Akustik dinleme özelliği olan cihazlar sayesinde tesisatın sızıntı yapan bölgesi yarım saat ile 1 saatlik bir sürede tespit edilir ve sadece o alana müdahale edilerek önemli bir tasarruf sağlanır. Termal kamera ise tesisatı dışarıdan görüntüleyebilmemizi sağlayarak bize sızıntı olan, tıkanan noktayı gösterir.

Hem hızlı hem de ekonomik Eskişehir su kaçak tespiti hizmetine ulaşabilmek için Aydın Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Aydın Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Taşkıran Sk. No: 13 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0537 811 76 24