Aydın Tesisat

Hakkımızda

Aydın Tesisat,  1999 yılında başladığı hizmetleri ile Eskişehir’de sıhhi tesisata dair tüm servis hizmetleri ile tıkanıklık açma konularında uzmanlaşmış, gelişen teknolojiyi ve getirdiği cihazları şehrine taşımış bir tesisat firmasıdır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek tesisat sorunlarının zamansız oluşabilecek sorunlarına da yanıt verebilen firmamızın en önemli referansı şüphesiz memnun müşterileridir.

Bugüne kadar bireysel ve kurumsal birçok müşteriye ulaşan firmamız Eskişehir tıkanıklık açma konusunda en hızlı ve en kalıcı hizmeti sunmak amacıyla çalışmaktadır.  Ekibimiz adresinize ulaştığında öncelikle arızayı doğru bir şekilde tespit eder ve ardından da işleme hızlı bir şekilde başlayarak sorunu ortadan kaldırır.

Aydın Tesisat, tıkanıklık açma işlerinin yanında Eskişehir gömme rezervuar tamiri ustası olarak son yıllarda yapılan konut ve iş yerlerinde tercih edilen gömme rezervuar sistemlerinin tamir işlerini de gerçekleştirmektedir. Bilgi ve tecrübe gerektiren bir işlem olan gömme rezervuar sistemleri ve sıhhi tesisat işlerinde uzman ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

 

Aydın Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Taşkıran Sk. No: 13 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0537 811 76 24